1200px Kindlused Narva je kaldal

MTÜ „Uus Sild“ loodi 2001.aastal riskigruppi kuuluvate noorte ja täiskasvanute sotsiaalseks abistamiseks.

Facebook.com/UusSild

 

 

Kreenholmi Gümnaasiumi 8.kl 24 õpilast võtsid osa aiapidamise meistriklassist. Projekti „Labürint” korraldaja- MTÜ Uus Sild ja Olga Dvortsova, maastikuarhitekt Tallinnast, tutvustasid õpilastele maastikuarhitekti eriala. 

MTÜ Uus Sild alustas mais 2017 projekti “Labürint”, mida teostatakse 2 projekti- „Rahvapargid” ja „Tugila” raamides. Teoreetilised ja praktilised tegevused on suunatud sellele, et tutvustada 8-9 klasside õpilastele mitmesuguste erialadega ja nendega seotud tegevustega.https://www.peoplesparks.ee/index.php/ru-ru/novosti/130-kurs-molodogo-sadovoda

MTÜ “Uus Sild“ kutsus mais 2017 ellu projekti nimetusega «Labürint», mida teostatakse kahe projekti, "Rahvapargid" ja "Tugila", alusel. Teoreetilised ja praktilised üritused on suunatud sellele, et tutvustada 9. klassi lõpetajaid erinevate erialadega ja nende erialadega seotud mitmesuguste töödega. 16. mail toimusid Kreenholmi gümnaasiumis tegevused-treeningud aedniku ja koka erialadele. Tegvuste jooksul said osalejad vastavate spetsialistide juhendamisel praktikas teada nende erialade mõnedest töövõtetest.

Selle ürituse eesmärgiks on anda õpilastele mõningast töökogemust, mille alusel nad suudaksid teadlikumalt ja eesmärgikindlamalt laiendada oma teadmisi neid huvitavas valdkonnas ning valida enda jaoks välja tulevane eriala. Peale praktilist tööd nendel erialadel on osa tegevusest suunatud iga osaleja individuaalsete vajaduste avamisele, iga osaleja erisuste ja võimekuste avamisele, et ta saaks valida tööalast tegevust, mis on talle kõige rohkem sobiv. Treeningute lõpuosas said kõik soovijad tutvuda mõnede teiste erialadega ning nende õppimise võimalustega Eestis ja välismaal.

©2018 MTÜ Uus Sild. All Rights Reserved.

Search